bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Administracja

Sekretariat :
Górko Joanna – Kierownik sekretariatu
tel. 56 622 12 45, 56 622 52 22, fax. 56 622 37 17, e – mail: sekretariathorzycy@teatr.torun.pl Dział księgowości:
Ignaszewska Kazimiera – Główny księgowy
tel. 56 654 90 38, e-mail: kazimiera.ignaszewska@teatr.torun.pl
Czarnecka Marzenna – Z – ca gł. księgowego
tel. 56 621 08 22, e-mail: m.czarnecka@teatr.torun.pl
Frąszczak-Gozdek Danuta – Specjalista ds. kadr i płac
tel. 56 621 08 22, e-mail: danuta.fraszczak-gozdek@teatr.torun.pl
Dział literacki:
Banasik Beata – Kierownik literacki
tel. 56 621 05 88, e – mail: beata.banasik@teatr.torun.pl
Biuro Organizacji Widowni:
Warczachowska Agnieszka – Kierownik Biura Organizacji Widowni
tel. 56 622 55 66, e – mail: bow@teatr.torun.pl
Dział Administracyjno – Gospodarczy:
Modzelewska Alicja – Kierownik administracyjno – gospodarczy
tel. 56 655 54 99, e – mail: a.modzelewska@teatr.torun.pl
Działu Organizacji Pracy Artystycznej:
Lewandowska Marta – Kierownik Działu Organizacji Pracy Artystycznej
tel. 56 654 06 98, e – mail: marta.lewandowska@teatr.torun.pl
Dział Techniczny:
Tomasz Baranowski – Kierownik techniczny
tel. 56 622 88 01, e – mail: tomaszbaranowski@teatr.torun.pl
Popławska Anna – Archiwista
tel. 56 622 50 21 wew. 51, e – mail: archiwum@teatr.torun.pl
Olga Spirewska – Asystent Dyrektora
tel. 56 621 05 88, e – mail: festiwal@teatr.torun.pl
Orczykowski Maciej – Specjalista ds. obrony cywilnej – Inspektor d/s pożarnictwa i bhp,
– Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych,
tel. 56 622 50 21 wew. 13, e – mail: morczykowski@teatr.torun.pl



Opublikował: Joanna Górko
Publikacja dnia: 08.02.2019
Podpisał: Joanna Górko
Dokument z dnia: 08.02.2019
Dokument oglądany razy: 2 789